EKER, DTB BAŞKANIYLA BİR ARAYA GELDİ

EKER, DTB BAŞKANIYLA BİR ARAYA GELDİ

Beritan Kaya DİYARBAKIR (İHA) - Önceki dönem Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı AK Parti Diyarbakır Milletvekili Dr. Mehmet Mehdi Eker, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal ile birlikte Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Başkanı Engin Yeşil ile Borsa Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerini ziyaret etti.

ABONE OL
3 Eylül 2021 18:21
EKER, DTB BAŞKANIYLA BİR ARAYA GELDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DTB Başkanı Engin Yeşil ile DTB Meclis Başkanı Ahmet Ay, DTB Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri tarafından karşılanan Eker ve Bal, Borsa çalışmaları hakkında DTB Başkanı Yeşil’den bilgi aldı. DTB Başkanı Engin Yeşil ziyaretten duydukları memnuniyetleri dile getirerek, Bakanlığı döneminde Diyarbakır ve bölgeye verdiği destekten dolayı Eker’e teşekkür ederek Borsa tarafından yürütülen proje ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Yapılan bilgilendirmenin ardından AK Parti Diyarbakır Milletvekili Dr. Mehmet Mehdi Eker ve beraberindeki heyet pamuk ve pamuk üreticilerinin sorunları, hayvancılık, Bismil OSB, Silvan Barajı ve sulama kanalları hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Yapılan çalışmaları başarılı bulduğunu dile getiren önceki Eker, Diyarbakır’ın her zaman en iyilere layık olduğunu belirterek DTB Başkanı Yeşil ve yönetimine başarılar diledi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP