0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yoğun güvenlik önlemleri altında HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde çadır kurup evlat nöbeti tutan aileleri ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, basına kapalı olarak ailelerle bir süre görüştü. Kısa süren görüşmenin ardından aileler Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptıkları görüşme ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ailelerden Ayşegül Biçer, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptıkları görüşmede birlik ve beraberlik çağrısında bulunduklarını belirterek, “Yaptığımız görüşmede Diyarbakır’a geldiği için kendisine teşekkür ederek bir plaket taktim ettik. Biz sonuna kadar buradayız. Cumhurbaşkanımızın desteği ile bu mücadeleyi devam edip, hep beraber PKK’yı bitireceğiz” dedi.

AİLELERDEN AYŞEGÜL BİÇER, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE YAPTIKLARI GÖRÜŞMEDE BİRLİK VE BERABERLİK ÇAĞRISINDA BULUNDUKLARINI BELİRTEREK, “YAPTIĞIMIZ GÖRÜŞMEDE DİYARBAKIR’A GELDİĞİ İÇİN KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDEREK BİR PLAKET TAKTİM ETTİK. BİZ SONUNA KADAR BURADAYIZ. CUMHURBAŞKANIMIZIN DESTEĞİ İLE BU MÜCADELEYİ DEVAM EDİP, HEP BERABER PKK’YI BİTİRECEĞİZ” DEDİ.

“Cumhurbaşkanının gelişi bizlere cesaret verdi”
Ailelerden Celil Begdaş ise “Cumhurbaşkanının gelişi bizlere cesaret verdi, moralimiz düzeldi ve müjdeler var. Biz 3 müjde bekliyorduk ama müjde çok olduğunu ve sonra açıklayacaklarını bizlere söyledi. Cumhurbaşkanı, hep yanımızda olduğunu bizlere aktardı. Bizde kendisine beklediğimizi söyledik. Bu ziyaret bizler için çok iyi oldu” diye konuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP