BAĞLAR’DA TEMİZLİK SEFERBERLİĞİNDE GECE MESAİSİ

BAĞLAR’DA TEMİZLİK SEFERBERLİĞİNDE GECE MESAİSİ

DİYARBAKIR - AK Partili Bağlar İlçe Belediyesi, mesai ve zaman ayrımı yapmaksızın sürdürdüğü temizlik seferberliğinde cadde ve sokakların sakinleştiği gece saatlerinde de çalışmaları yoğunlaştırdı.

ABONE OL
13 Temmuz 2021 18:16
BAĞLAR’DA TEMİZLİK SEFERBERLİĞİNDE GECE MESAİSİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İlçenin işlek noktalarından Girne ve Lefkoşa Caddeleri çevre dostu temizlik araçları eşliğinde baştan sona kadar yıkanırken, ekipler bir yandan çöp ve atıkları topladı, diğer yandan da çevreyi temiz tutmaları için vatandaşlara uyarılarda bulundu.

AK PARTİLİ BAĞLAR İLÇE BELEDİYESİ, MESAİ VE ZAMAN AYRIMI YAPMAKSIZIN SÜRDÜRDÜĞÜ TEMİZLİK SEFERBERLİĞİNDE CADDE VE SOKAKLARIN SAKİNLEŞTİĞİ GECE SAATLERİNDE DE ÇALIŞMALARI YOĞUNLAŞTIRDI.

“Temiz çevre bilinci oluşturmak için çalışıyoruz”
‘Temiz Bağlar, hijyenik çevre’ düşüncesiyle hareket ederek çevre temizliğine büyük önem verdiklerini belirten Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, bu yüzden gece ve gündüz ayrımı yapmadan günün her saatinde temizlik yaptıklarını söyledi. Beyoğlu, ”Merkez ve kırsal olmak üzere toplam 140 yerleşim yerimiz var. Merkezde cadde ve sokak sayımız fazla. Parklarımız var. Buraların hepsinde titiz ve planlı çalışma yaparak çevreyi vatandaşlarımız için sağlıklı hale getirmeye çalışıyoruz. Gündüz semt pazarları kurulan ve alışveriş yapılan yerleri gece temizliyoruz. Amacımız kalıcı bir temizlik bilincini oluşturmaktır. Vatandaşlarımız bu noktada daha hassas ve duyarlı olursa bu işi daha rahat başarmış oluruz” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP