KÖTÜ GÜN DOSTLUĞU KIYMETLİDİR

KÖTÜ GÜN DOSTLUĞU KIYMETLİDİR

DİYARBAKIR - Her bir köşesi değerli yurt topraklarımızda yaşanan doğal felaketler bağlarımızın da ne kadar güçlü, pekişmiş olduğunun göstergesidir. Yaşanan doğal felaketlere karşın Diyarbakır'ın duruşu takdir toplarken tam da bu çerçevede bölge iş adamlarımızdan oldukça anlamlı ve kıymetli yardım destekleri de yerlerine ulaşıyor. Bu kapsamda Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu tarafından başlatılan afet bölgesine yardım kampanyasına ‘Biz de varız’ sloganı ile katılan iş adamları 2 tırdan oluşan yardım malzemelerini afetzedelere gönderdi.

ABONE OL
29 Ağustos 2021 09:45
KÖTÜ GÜN DOSTLUĞU KIYMETLİDİR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Diyarbakır AFAD İl Müdürlüğü Koordinasyonunda başlatılan afet bölgesine yardım kampanyasına katılan Diyarbakır MÜSİAD ailesi, 2 tır temizlik ürünü desteği verdi. Yardım malzemelerini Diyarbakır AFAD İl Müdürlüğüne teslim eden Diyarbakır Şube Başkanı Mehmet Bozkuş, emeği geçenlere teşekkür etti. Bozkuş, “Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu öncülüğünde başlatılan yardım kampanyasına ‘Biz de varız’ diyerek 2 tır temizlik malzemesi teslim ettik. Ülkemizin birçok noktasında yaşanan yangın ve sel felaketlerinde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz” dedi.

DİYARBAKIR VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU TARAFINDAN BAŞLATILAN AFET BÖLGESİNE YARDIM KAMPANYASINA ‘BİZ DE VARIZ’ SLOGANI İLE KATILAN MÜSİAD DİYARBAKIR ŞUBE BAŞKANLIĞI 2 TIRDAN OLUŞAN YARDIM MALZEMELERİNİ AFETZEDELERE GÖNDERDİ. (

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP