AŞI HER YERDE

AŞI HER YERDE

AHMET BEŞENK DİYARBAKIR - Corona virüs bulaş haritasında çok yüksek riskli olan Kırmızı kategoride yer alırken Diyarbakır artan aşılama oranları nedeniyle yüksek riskli turuncu kategoriye geçti. Kentin hemen, hemen her noktasında stant açarak aşılamalar yapılırken ambulanslar aracılığı ile şehrin tüm noktalarında artık randevusuz ve beklemeden aşılamalar yapılabiliyor.

ABONE OL
22 Ağustos 2021 09:26
AŞI HER YERDE
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aşılama çalışmaları o kadar yoğunlaşıp yayğınlaştı ki evinizden çıkıp hemen kapınızın önünde artık aşılanabiliyorsunuz. Diyarbakır il sağlık müdürlüğü ekipleri artık ambulansları en ücra köşelere park ederek kapıların önünde aşı hizmeti sunmaya başladı.

Bu çerçevede bir ambulans Bağcılar Mahallesi Göletli park, 1132. sokakta sirenlerini çalıp anınslar yaparak aşı olmak isteyen vatandaşların kapısına kadar giderek aşılama çalışmaları yaptı.

Yoğun ilgi gören ambulans uygulamasından yararlanmak isteyen vatandaşlar evlerinden inerek kapısının önünde aşılandılar. Uygulamanın kahraman sağlık çalışanları ise yaptıkları uygulamanın ilgi görmesinden oldukça mutlu oldular.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP