HACIBABA’DA AŞI OLANA YÜZDE 15 İNDİRİM

HACIBABA’DA AŞI OLANA YÜZDE 15 İNDİRİM

DİYARBAKIR – Sürekli yenilik arayışında olan ve önce insan sağlığı şiarı ile hareket eden Hacıbaba pastaneleri artan Covit vakalarına dikkat çekmek ve aşı çalışmalarına teşvik amacıyla 1 – 8 Ağustos tarihleri arasında aşılanan her bireye yüzde 15 indirim yapacak.

ABONE OL
1 Ağustos 2021 19:14
HACIBABA’DA AŞI OLANA YÜZDE 15 İNDİRİM
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Diyarbakır’da 37 yılı aşkın bir süredir tatlı sektöründe ün salan ve Türkiye’ye birçok farklı tat kazandıran Hacıbaba Pastaneleri aşı olan vatandaşlara yüzde 15 indirim başlattı.
Diyarbakır’da 37 yılı aşkın bir süredir tatlı sektöründe nam salan ve Türkiye’ye birçok farklı tat kazandıran Hacıbaba Pastaneleri, İstanbul, Diyarbakır ve Mardin’de bulunan şubelerinde aşı olan vatandaşlara yüzde 15 indirim başlattı.

Hacıbaba pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Elaldı Diyarbakır’ın aşı sıralamasında en sondan 10 il arasında olmasından duyduğu üzüntüyü dile getirerek amaçlarının bir nebzede olsa aşı çalışmalarının özendirilmesine katkı sunmak olduğunun altını çizerek şunları kaydetti: ” Sağlık Bakanlığı verilerine göre Türkiye’de aşı programında en düşük, korona virüs vaka sayısında en yüksek iller arasında yer almaktayız ve bu manzara bizlere hiç yakışmamaktadır. Gözlemlerimiz maske, sosyal mesafe kurallarına uyulmadığı yönünde. Öte yandan Diyarbakır medeniyetlere yön vermiş kadim bir şehirken aşı konusunda geri kalmamız hiç şık değil. Bu anlamda bizlerde sosyal sorumluluklarımız gereği böyle bir kampanya ile özendirme çerçevesinde bir çalışma gerçekleştirdik.” dedi.

Amaçlarının aşıya teşvik ve aşı olan vatandaşları ödüllendirmek olduğunu aktaran şube müdürü Mehmet Aydaş, bu uygulamanın Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Elaldı’nın talimatlarıyla başladığını aktardı.

Aydaş, “Hacıbaba Pastaneleri olarak yeni bir uygulamaya geçtik. Tüm şubelerimizde Yönetim Kurulu Başkanımız Yılmaz Elaldı’nın öncülüğü ve talimatları doğrultusunda aşı olan vatandaşlarımıza yüzde 15 indirim uygulamaktayız. Bu indirimi hem bir farkındalık oluşturmak amacıyla, hem de aşı olan vatandaşlarımıza bir hediye mahiyetinde bu indirimi uygulamaktayız. Bir nebzede olsa insanlarımızı aşıya teşvik amacıyla bunu oluşturmaktayız. Bu uygulamamız ayın 6’sına kadar geçerli, tüm aşı olan vatandaşlarımızı bize bekler olmayanlarda olmaya davet ediyoruz” dedi.

DİYARBAKIR’DA 37 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR TATLI SEKTÖRÜNDE ÜN SALAN VE TÜRKİYE’YE BİRÇOK FARKLI TAT KAZANDIRAN HACIBABA PASTANELERİ AŞI OLAN VATANDAŞLARA YÜZDE 15 İNDİRİM BAŞLATTI.

“Güzel uygulama destek vermek gerekiyor”
Alışverişe gelen vatandaşlardan Aziz Karaaslan, uygulamanın güzel olduğunu ve destek verilmesi gerektiğini kaydederek aşı çağrısında bulundu. Karaaslan, “Destek veren tüm işletmelere çok teşekkür ediyoruz. Bu hastalığın önlenebilir tek bir önlemi o da aşı olmaktır. Kurallara uyarak aşımızı da olduğumuzda bu işi bitirmiş oluruz. Lütfen bu hastalığı hafife almayın, tek koruma yöntemimiz aşı, aşınızı olun ve bir başkasının hakkına girmeyin. Bu hastalık öyle bir hastalık ki o an o hastalığı bilmezsiniz. Öğrenene kadar bulaştırmış olursunuz. Hacıbaba Pastanelerinin yönetimi zaten bu memlekette, çok sayıda çalışan istihdam ettiği için ve memleketimize yatırım yaptıkları için onları seviyoruz, ürünleri de kaliteli o yönden de hizmetleri çok güzel” diye konuştu.

DİYARBAKIR’DA 37 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR TATLI SEKTÖRÜNDE ÜN SALAN VE TÜRKİYE’YE BİRÇOK FARKLI TAT KAZANDIRAN HACIBABA PASTANELERİ AŞI OLAN VATANDAŞLARA YÜZDE 15 İNDİRİM BAŞLATTI. (MURAT BAŞAL – SEDAT IRMAK/DİYARBAKIR-İHA) Diyarbakır’da 37 yılı aşkın bir süredir tatlı sektöründe ün salan ve Türkiye’ye birçok farklı tat kazandıran Hacıbaba Pastaneleri aşı olan vatandaşlara yüzde 15 indirim başlattı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP