YANAN BİR İZMARİT…

YANAN BİR İZMARİT…

AHMET BEŞENK/DİYARBAKIR - Dikkatsizlik, tedbirsizlik ve kaçınılmaz son FELAKET. Bir sigara izmaritinin odunlukta başlamasına neden olduğu yangın yüzünden neredeyse bir aile yok olup gidecekti.

ABONE OL
25 Temmuz 2021 15:23
YANAN BİR İZMARİT…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde sigaranın meydana getirdiği yangında odunlar alev aldı, büyük bir facia itfaiye ekipleri tarafından engelledi, o anlar cep telefonu kameralarına yansıdı.
Olay, Diyarbakır Bağlar ilçesi 5 Nisan Mahallesi Girne Caddesi 899. Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, sigaradan kaynaklı 2 katlı gecekonduda bulunan odunlukta yangın meydana geldi. Kısa sürede eve sıçrayan alevleri gören çevredekiler itfaiye ekiplerine durumu bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek alevleri kontrol altına aldı. Öte yandan, odunlukta çıkan yangında can kaybı olmadan müdahale edilirken, yapılan inlemeler sonucu sigaranın atılmasından kaynaklı yangının çıktığı öğrenildi. O anlar cep telefonu kameralarına yansıdı.

DİYARBAKIR’IN BAĞLAR İLÇESİNDE SİGARANIN MEYDANA GETİRDİĞİ YANGINDA ODUNLAR ALEV ALDI, BÜYÜK BİR FACİA İTFAİYE EKİPLERİ ENGELLEDİ, O ANLAR CEP TELEFONU KAMERALARINA YANSIDI. (MURAT BAŞAL/DİYARBAKIR-İHA) Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde sigaranın meydana getirdiği yangında odunlar alev aldı, büyük bir facia itfaiye ekipleri tarafından engelledi, o anlar cep telefonu kameralarına yansıdı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP