YILLARIN ÇİLESİ SONA ERİYOR

YILLARIN ÇİLESİ SONA ERİYOR

Fırat Kınık DİYARBAKIR (İHA) - Diyarbakır’ın Ergani ilçesi Bereketli-Han Mahalle grup yolunda yıllardır süren ulaşım çilesi sona eriyor.

ABONE OL
24 Haziran 2021 14:43
YILLARIN ÇİLESİ SONA ERİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kırsaldaki mahallelerde ulaşımın daha güvenli ve konforlu hale gelmesi için Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu’nun talimatlarıyla başlatılan çalışmalarla, ilçeye bağlı 23 kilometre uzunluğundaki Bereketli-Han Mahalle grup yolunda yıllardır süren ulaşım çilesi sona eriyor. Diyarbakır’ın Ergani ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Abdulselam Öztürk, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığına bağlı ekipler tarafından, Bereketli-Han Mahalle grup yolunda gerçekleştirilen yol yapım çalışmalarını ziyaret etti. Yol Yapım Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığına bağlı yol yapım ekiplerinden çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakam Öztürk, ekiplere kolaylıklar diledi.

Ziyaretler devam ediyor
Kaymakam Öztürk, daha sonra beraberindeki heyet ile Güneştepe Mahallesi ve Yukarı Karpuzlu Mahallesini ziyaret etti. Mahalle sakinlerinin sorun ve beklentilerini dinleyen Kaymakam Öztürk, devletimizin imkanları ölçüsünde isteklerin yerine getirilmesi için çalışmalarının devam ettiğini dile getirdi. Mahalle sakinleri de Kaymakam Öztürk’e ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP