AŞI OLMAK BU KADAR KOLAY

AŞI OLMAK BU KADAR KOLAY

DİYARBAKIR - Tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz ve ilimizde de Covit illeti her dakika can almaya devam ediyor. Coronanın öldürücü etkilerinden kurtulmak ise artık kapımızın eşiğine atacağımız bir adım kadar yakın. Diyarbakır'da korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında mobil aşı ekipleri, site içerisinde ve apartmanların yakınlarında dolaşarak aşı hizmetini vatandaşın ayağına götürüyor.

ABONE OL
27 Ağustos 2021 09:20
AŞI OLMAK BU KADAR KOLAY
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye genelinde olduğu gibi Diyarbakır’da da korona virüsle mücadele kapsamında aşı seferberliği sürüyor. Çalışmalar kapsamında sağlık ekipleri, birçok yerde mobil stantlar kurduğu gibi ambulansla site içerisinde ve apartmanların yakınlarında dolaşarak aşılama çalışmalarına devam ediyor. Aşı çalışmaları kapsamında vatandaşların ayağına kadar giden mobil aşı ekipleri randevusuz bir şekilde vatandaşların aşılarını yaparken, aynı zamanda vatandaşlara Covid-19 aşısı hakkında bilgi veriyor. Enfekte oranının düşük tutulabilmesinin tek yolunun aşı olmaktan geçtiğini belirten ekipler, bağışıklık oranının yükselmesi ile ülkede Covid-19 ile mücadelede başarının yakalanacağını aktarırken, vatandaşlar da aşı ekiplerine yaptıkları çalışmalar için teşekkür etti.

Diyarbakır’da korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında mobil aşı ekipleri, site içerisinde ve apartmanların yakınlarında dolaşarak aşı hizmetini vatandaşın ayağına götürüyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP