DR. YILDIRAY MEKANIN CENNET OLSUN

DR. YILDIRAY MEKANIN CENNET OLSUN

DİYARBAKIR - Tıp Fakültesi'ni bitirerek kendisi gibi doktor olan kızı Ezgi Su Arslan ile Tıp Fakültesi 5. sınıf öğrencisi olan oğlu Yiğit Arslan'ı görmek için eşiyle beraber gittiği İzmir'de 20 gün önce beyin kanaması geçiren Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu eski üyesi ve Süper Lig eski hakemi Dr. Yıldıray Arslan yaşam mücadelesini kaybetti.

ABONE OL
27 Temmuz 2021 15:20
DR. YILDIRAY MEKANIN CENNET OLSUN
0

BEĞENDİM

ABONE OL

por ve sağlık camiasında yaptığı hizmetlerle bilinen Arslan’ın vefatı memleketi Diyarbakır’da büyük üzüntü oluşturdu. Binlerce kişi sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla üzüntüsünü dile getirdi.
Uzun yıllar Süper Lig başta olmak üzere futbol hakemliği ve daha sonra Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu üyesi olarak spor camiasına hizmet eden Dr. Yıldıray Arslan, Ege Üniversitesi Hastanesi’nde 20 gündür verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Aile hekimi olan ve sağlık alanında yaptığı hizmetlerle de iz bırakan 55 yaşındaki Arslan’ın vefatı memleketi Diyarbakır’da büyük üzüntüye yol açtı. Günlerdir hastaneden iyi haber gelmesini bekleyen spor ve sağlık camiaları, acı haberin ardında yasa boğuldu. Binlerce kişi sosyal medyada paylaşımlar yaparak üzüntülerini aktardı.

TIP FAKÜLTESİ’Nİ BİTİREREK KENDİSİ GİBİ DOKTOR OLAN KIZI EZGİ SU ARSLAN İLE TIP FAKÜLTESİ 5.SINIF ÖĞRENCİSİ OLAN OĞLU YİĞİT ARSLAN’I GÖRMEK İÇİN EŞİYLE BERABER GİTTİĞİ İZMİR’DE 20 GÜN ÖNCE BEYİN KANAMASI GEÇİREN TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU MERKEZ HAKEM KURULU ESKİ ÜYESİ VE SÜPER LİG ESKİ HAKEMİ DR. YILDIRAY ARSLAN YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ.


TFF, kurumlar ve kulüplerden açıklamalar
Türkiye Futbol Federasyonu, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği ile spor kulüpleri de yaptığı paylaşımlarla üzüntülerini dile getirdi. Eşi de sağlık çalışanı olan Dr. Yıldıray Arslan’ın cenazesi doğum yeri olan Elazığ’ın Maden ilçesinde toprağa verilecek.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP