DOLAR 18,5306 -0.13%
EURO 18,2041 -0.15%
ALTIN 1.013,15-0,05
BIST %
BITCOIN 3627212,26%
Diyarbakır
32°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Adaletspor’un sponsoru belli oldu

Diyarbakır 1. Amatör Futbol Ligi'ni 41 puanla lider olarak tamamlayan ve Süper Amatör’de mücadele etme hakkı elde eden Diyarbakır Adaletspor, forma sponsorluk anlaşması imzaladı.

ABONE OL
3 Eylül 2022 21:37
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Yapılan sponsorluk anlaşmasına göre takım, 2022-23 sezonunda formasında Medland Diyarbakır, Okçu Güvenlik yazılı formayla çıkacak. Sponsorluk anlaşması Okçu Güvenlik Yönetim Kurulu Başkanı ve GÜNSİAD Derneği Başkan Yardımcısı Ali İhsan Okçu ile Diyarbakır Adaletspor Başkanı Başsavcılık Özel Kalem Müdürü Metin Özkan arasında imzalandı.

ÖZKAN: SÜPER AMATÖR’DE DAHA ÇEKİŞMELİ MAÇLARIMIZ OLACAK

Adaletspor Başkanı Başsavcılık Özel Kalem Müdürü Metin Özkan, Okçu Güvenlik Yönetim Kurulu Başkanı ve GÜNSİAD Başkan Yardımcısı Ali İhsan Okçu’nun sosyal sorumluluk gereği Diyarbakır Adaletspor Kulübüne yardım ettiğini ifade ederek, “Diyarbakır Adaletspor olarak 2022-2023 yılı sezon hazırlıklarımızı yaparken daha önce olduğu gibi yine şampiyonluk parolasıyla lige başlıyoruz. Tabi Süper Amatör’de ister istemez daha sıkı daha çekişmeli maçlar olacak. Ekonomik anlamda daha iyi yatırımlar yapmamız gerektiğini düşünüyoruz. Prensip olarak eğitimli, dürüst, efendi sporcularla ve bu tarz sporcular ile yaptığımız transferlerle yola çıkacağız. Umuyoruz ki bu senede şampiyon olacağız. Şampiyonluk yolunda bizlere destek olan aynı zamanda kuzenim olan Okçu Güvenlik Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı ve GÜNSİAD Derneği Başkan Yardımcısı Ali İhsan Okçu sponsor olarak bize destek oldu, bundan sonrada olacağını biliyoruz. Bizim amacımız Diyarbakır’da spora eğilimli gençlerimizi sporla birleştirmek, onlara iyi imkanlar sunup bu sporu yapmayı sağlamak. Aynı zamanda eğitimlerini tamamlamalarını sağlamak, kaldı ki bizden geçen sene top oynayan sporcularımızdan ikisi BESYO’yu kazandılar. Bu sene de 7 sporcumuz hazırlanıyor. İnşallah onlarda bu sene üniversiteyi kazanacak. İşadamlarımızın, Diyarbakır’daki dostlarımızın desteğiyle mevcut sporcularımızdan yetiştirebildiğimiz kadarını topluma en iyi şekilde kazandırmayı başardığımız takdirde onlarla gurur duyacak bir ortam bir gelişim oluşturacağız inşallah.

OKÇU: HEP BERABER DAHA GÜZEL YERLERE GELECEĞİZ

Firmalarının kentteki sportif faaliyetlerin yanında olmak için bu kentin bir takımı olan Diyarbakır Adaletspor’a sponsor olduklarını dile getiren, Okçu Güvenlik Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Okçu “Sporun barışa, kardeşliğe ve huzura katkı sunduğunu düşünüyoruz, bu şekilde inanıyoruz. Sporun hele hele bunun Adaletspor olması bizim açımızdan bir anlam ifade ettiğini düşünüyoruz. Gençlerimizin, spora yönelmeleri bizim açımızdan önemli bir şeydir, spora yönelme en azından gençlerin her türlü kötülüklerden arınmış olmaları demektir. Onun için siz değerli dostlarımızı da bildiğimiz için yine yönetim kurulu başkanınız aynı zamanda akrabam ve büyüğüm olan Metin Özkan beyin aracılığıyla gönül rahatlığıyla katkımızı sunuyoruz. İnşallah katkımızın olacağına inanıyoruz, hep beraber daha güzel yerlere emek vererek geliriz. Hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

“İNSANLIĞA KATKI OLABİLECEK HER TÜRLÜ PROJEDE YER ALACAĞIZ”

İnsanlığa katkı olabilecek her türlü projede yer aldıklarını ve bundan sonrada alacaklarını da sözlerine ekleyen Okçu, “Adaletspor’un bir diğer özelliği de diğer spor kulüplerinden farklı olarak gençlerin geleceğine dokunuyorlar. Yani sporcusunun önce iyi bir eğitimci, iyi bir avukat, iyi bir doktor, yani her şeyin en iyisi olabilmesi için önce eğitim şiarıyla yapmış oldukları bir hareket var. Bir kütüphaneleri bulunuyor. Burada ciddi anlamda sporcular eğitim görüyor ve üniversite hazırlıklarını sürdürüyorlar. Bu anlamda Okçu Güvenlik olarak, Ali İhsan Okçu olarak bu kütüphanemize de anlamlı desteklerimiz olacaktır. Biz iyi olabilecek, insanlığa katkı olabilecek her türlü projede almak istiyoruz, yer almışız ve bundan sonrada yer almaya devam edeceğiz. Bize ihtiyaç duyulursa buna katkı sunarız. Öte yandan, bizim faaliyet gösterdiğimiz alanımıza hitap edebilecek sporcuların daha sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için iş ve istihdam konusunda da katkı sunacağız. Biz güvenlikte biliyorsunuz sertifikanın gerekliliği varsa o tür sporcularımız her zaman katkı sunarız, yine bunun yanı sıra bizim diğer iş kollarında yani bildiğiniz üzere Medland Eğlence Merkezi ve Medland Sosyal Tesislerimizin inşaası devam etmektedir. Kısmet olursa 5-6 ay içerisinde faaliyete geçecektir. Oradada çalışmak isteyen sporcularımız olursa sizlerin referansıyla orada da kendilerine iş imkanı sağlayabiliriz, yardımcı olabiliriz” diye konuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP