AK PARTİ DİYARBAKIR’DA FABRİKA AYARLARINA DÖNÜYOR

AK PARTİ DİYARBAKIR’DA FABRİKA AYARLARINA DÖNÜYOR

Ak Parti Diyarbakır il Başkanlığı Rize’de kampa girdi, gerçekleştirilen kamp çalışmasına Ak Partinin il ve ilçe kademelerinden çok sayıda kişi katılırken Türkiye’ye belediyecilik anlamında yeni bir trend kazandıran Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’da katıldı. Zira iyi bir hizmet anlayışının ancak ve ancak akordu çok iyi tutturulmuş bir ekibin, orkestranın tüm enstrümanları ahenk ile dillendirilirse başarı garanti olur. Ve şimdiki ekip bunun çok iyi farkında (MI) ki bunu zaman gösterecek.

ABONE OL
14 Temmuz 2021 16:37
AK PARTİ DİYARBAKIR’DA FABRİKA AYARLARINA DÖNÜYOR
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Şu anda mevcut Diyarbakır İl yönetiminin ve Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun Rize’de  gerçekleştirdikleri kamp şahsımca FABRİKA AYARLARINA DÖNÜŞ buluşmasıdır, en azından ben böyle olduğuna inanıyorum ki gelen bilgilerde o eksende. Yeni yönetim, yeni umutlar ve daha büyük amaçlar barındırırken, yeni yönetim bir taraftan kamuoyu araştırmaları yaparak ‘O’ bir dönem yakalanan ama kıymeti bilinmeyen başarı çıtasının çok üzerinde bir grafik yakalamanın gayretini sarf ederken öte taraftan da geçmişin hatalarından ders alarak yeniden şekilleniyor.

Zira aldığım duyumlara göre Ak Parti Diyarbakır  İl Başkanı Şerif Aydın Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Diyarbakır ziyareti sonrasında uçaktaki özel odasında uzun bir süre görüşmüş.  Yapılan görüşmenin geneli Diyarbakır’da yaşanan atak çalışmaların ve saha verilerinin iz düşümü. Ayrıca Diyarbakır  Ak Parti yeni yönetiminin yapacağı çalışmalar özellikle Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından titizlikle takip edilecek.  Bu arada hem İl Başkanı Sayın Şerif Aydın’ın hem de Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun tam yetki aldıklarının da altını çizerek vurğumu da yapayım.

Bana göre gerek Sayın Aydın gerekse de Sayın Beyoğlu birlikte yakaladıkları müthiş sinerjiyle Diyarbakır’da ciddi atraksiyonlar gerçekleştirecekler. Zira özelde elde ettiğim bilgilere göre bu her iki kimlikten beklediklerini elde edemeyen kirli simsarların farklı cepheler açması, açık olan cepheleri de daha da güçlendirmeleri, bir şekilde pisliklerini bir taraflara sıçratma gayretleri çoktan harekete geçtiklerini göstermekte.

Uzun bir süreden beridir başarı grafiği hızla diplere doğru düşüş yapan Ak Parti Diyarbakır İl teşkilatı ve ilçe katmanları yaşanan görev değişiklikleri sonrası stabil hale gelmiş durumda. Kan kaybının pansumanlarını yapan ekip öyle görünüyor ki ibrenin yönünü yukarıya doğru çevirecek. Belkide bazı güruhları bunun korkusu sardığı içindir bunca kalleşçe saldırılar. Zira her doğum sancılıdır, Diyarbakır’da siyasetten yeni rol modellerini  ortaya çıkartırken bu tarz saldırılara maruz kalması oldukça doğaldır

         Francis Bacon doğumu ve ölümü anlatırken şu terimi kullanmış: “  Doğar ve ölür insan, bu arada bir şey olursa ne âlâ…”

Umarım ve dilerim ki her birimiz bu arada arkamızdan ‘âlâ’ dedirtecek kadar şerefli, onurlu ve ADAM oluruz, aksi çocuklarımıza derin bir karanlık kaos bırakırız…

Sevgi ve saygılarımla

Ahmet BEŞENK

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP