BAKAN SELÇUK’TAN ALTIN DEĞERİNDE BİR KONFERANS

BAKAN SELÇUK’TAN ALTIN DEĞERİNDE BİR KONFERANS

HABER: AHMET BEŞENK -Yaptığı yerinde çıkışlar ve eğitim alanındaki yenilikçi akımı ile akıllarda yer edinen eski Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk 4 Haziran cumartesi günü saat 14.30 da Maya okullarının katkılarıyla oldukça eğitici ve verimli altın değerinde bir konferansla veliler, öğretmenler ve öğrencilerle buluşacak.

ABONE OL
30 Mayıs 2022 20:56
BAKAN SELÇUK’TAN ALTIN DEĞERİNDE BİR KONFERANS
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bakanlığı döneminde takdirle karşılanan çalışmaları ile adından söz ettiren eski Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, Sezai Karakoç Kongre Merkezinde velilere, öğretmenlere ve öğrencilere yönelik olarak ‘Kırk Kere Söyledim’ adlı eğitim konulu konferansa katılacak.

Milli Eğitim Eski Bakanı Selçuk’un yine alışılmışın dışında sunması beklenen konferansın ardından kitapseverler için kitaplarını da imzalayacak, sorular alıp, sohbetler gerçekleştirecek.

Eğitim konusunda oldukça deneyimli ve donanımlı olan önemli değerler arasında yer alan Ziya Selçuk, bilgi ve tecrübelerini özel anlam atfettiği Diyarbakır insanına sunmak amacıyla bu konferansı düzenlediğinin altını çiziyor.

Bu çerçevede Maya okullarının katkılarıyla Bakan Selçuk’un birikimlerini aktaracağı bu önemli konferansa tüm veliler, öğretmenler ve öğrenciler katılacak

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP