BEYOĞLU: “MİLLETİMİZİN DERDİNİ KENDİ DERDİMİZ”

BEYOĞLU: “MİLLETİMİZİN DERDİNİ KENDİ DERDİMİZ”

DİYARBAKIR - Yoğun geçen haftanın ardından hafta sonunu esnaf ve vatandaş buluşmalarına ayıran Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Fatih Mahallesi'nde ziyaretler gerçekleştirdi. Başkan Beyoğlu, ''Milletimizin derdini kendi derdimiz olarak biliyoruz" dedi.

ABONE OL
5 Eylül 2021 10:03
BEYOĞLU: “MİLLETİMİZİN DERDİNİ KENDİ DERDİMİZ”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Diyarbakır’ın Bağlar ilçesi Fatih Caddesi’ni baştan aşağı gezerek yolda selamlaştığı vatandaşlarla sohbet eden Başkan Beyoğlu, hem sorun ve taleplerini dinledi hem de hayır dualarını aldı. Bazı vatandaşları evlerinde ziyaret eden Beyoğlu, özellikle yaşlı, hasta ve çocuklarla yakından ilgilenmesiyle ilgi odağı oldu. Başkan Beyoğlu, Bağlar halkının her türlü sorununu önemseyip çözüm üretmeye gayret ettiklerini söyledi. Beyoğlu, “Milletimle buluşmadığım gün kendimde bir eksiklik hissediyorum. Siz milletin derdini kendi derdiniz kabul edip milletin kapısına giderseniz millet de siz hem kapısını hem gönlünü açar. Bizim yaptığımız budur” diye konuştu.

YOĞUN GEÇEN HAFTANIN ARDINDAN HAFTA SONUNU ESNAF VE VATANDAŞ BULUŞMALARINA AYIRAN DİYARBAKIR’IN BAĞLAR İLÇE BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN BEYOĞLU, İLÇENİN ÖNDE GELEN MAHALLELERİNDEN FATİH MAHALLESİ’NDE ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ. BAŞKAN BEYOĞLU “MİLLETİMİZİN DERDİNİ KENDİ DERDİMİZ OLARAK BİLİYORUZ” DEDİ.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP