ALİPINAR’DA KALDIRIMLAR YENİLENİYOR

ALİPINAR’DA KALDIRIMLAR YENİLENİYOR

DİYARBAKIR - AK Partili Bağlar Belediyesi, uzun yıllar yenilenmediği için görüntü kirliliği yaşanan Alipınar Mahallesi’nin kaldırım ve sokaklarını güzelleştirmek için çalışma başlattı. Kırsalda ise Karacadağ Mahallesi’ne bağlı Ziyaret mezrasına yeni yollar kazandırılarak bölgede yaşanan ulaşım sıkıntısına son verildi.

ABONE OL
9 Ağustos 2021 15:59
ALİPINAR’DA KALDIRIMLAR YENİLENİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bağlar Belediyesi, şikayet konusu olan bölgelerde alt yapı ve üst yapı yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Uzun yıllar yenilenmediği için görüntü kirliliği oluşturarak günlük yaşamı olumsuz etkileyen Alipınar Mahallesi’nin kaldırım ve ara sokaklarında geniş kapsamlı yenileme çalışması başlatıldı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yıpranan parke taşlarını yenileriyle değiştirirken, ara sokaklar ve kaldırımların alt yapısını yenileyerek genişletiyor.
Yapılan çalışmaları büyük bir memnuniyetle takip eden vatandaşlar, ilk kez böyle bir çalışmaya şahit olduklarını dile getirerek Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti. Mahalle sakinleri, daha önce mahalleyi ziyaret eden Beyoğlu’nun verdiği sözü yerine getirmesinden dolayı da mutlu olduklarını kaydetti.

İLÇE MERKEZİ VE KIRSAL BÖLGELERDE HİZMET SEFERBERLİĞİNİ SÜRDÜREN AK PARTİLİ BAĞLAR BELEDİYESİ, UZUN YILLAR YENİLENMEDİĞİ İÇİN GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ YAŞANAN ALİPINAR MAHALLESİ’NİN KALDIRIM VE SOKAKLARINI GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI. KIRSALDA İSE KARACADAĞ MAHALLESİ’NE BAĞLI ZİYARET MEZRASI’NA YENİ YOLLAR KAZANDIRILARAK BÖLGEDE YAŞANAN ULAŞIM SIKINTISINA SON VERİLDİ.

“Yeni hizmet müjdeleri vermeye devam edeceğiz”
Bağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kırsal bölgelerde de alt yapı ve üst yapı yenileme çalışmalarını sürdürerek yerleşim yerlerinin sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Eski adıyla Alatosun beldesi, yeni adıyla Karacadağ Mahallesi’ne bağlı Ziyaret mezrasında vatandaşların talebi üzerine bakımsız hale gelen yollar yenilenerek bazı noktalara da yeni yollar kazandırıldı.
Hizmet çalışmalarını yakından takip ederek günlük olarak bilgi alan Başkan Beyoğlu, önümüzdeki günlerde bir çok yerleşim yerine hizmet müjdesi vermeye devam edeceklerinin altını çizdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP