MHP’DEN ‘GÖNÜL KÖPRÜSÜ’ DESTEĞİ DEVAM EDİYOR

MHP’DEN ‘GÖNÜL KÖPRÜSÜ’ DESTEĞİ DEVAM EDİYOR

Yakup Ermiş DİYARBAKIR (İHA) - Milliyetçi Harekat Partisi (MHP) Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp her hafta ‘Gönül köprüsü’ kurdukları köylere destek ziyaretlerini sürdürüyor.

ABONE OL
23 Haziran 2021 14:44
MHP’DEN ‘GÖNÜL KÖPRÜSÜ’ DESTEĞİ DEVAM EDİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MHP Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp, beraberinde il yönetim kurulu üyeleri, Kayapınar ilçe teşkilatı ve Çınar ilçe teşkilatı ile birlikte Çınar ilçesine bağlı Sevindik köyüne ziyarette bulunarak köylülerin yaşadıkları sorunları dinleyerek çözümü için gerekli destekleri vereceklerini dile getirdi.

Teşkilat üyeleri gittikleri köylerde vatandaşlar tarafından pankartlarla karşılandı. Köylülerin sorun ve sıkıntılarını dinleyen MHP Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp, millete hizmet için var olduklarını söyleyerek, “Köylerimizdeki sorunları yerinde tespit edip bu sorunların çözümü yönünde çalışmalar yürütüyoruz. Köylüler ile aramızda gönül köprüsü kuruyoruz. Bu sayede sorunlarla bire bir ilgilenerek halkın alması gereken hizmetlerin hızlandırılmasını sağlıyoruz. Köy ziyaretlerimiz belirli periyotlarla devam edecektir” dedi.
MHP teşkilatlarını köylerinde gören vatandaşlar ise siyasetçilerin köylerine kadar gelip sorunlarını dinlemesinin kendilerini mutlu ettiğini dile getirdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP