DOLAR 18,5863 -0.02%
EURO 18,2010 0.02%
ALTIN 1.022,53-0,02
BIST %
BITCOIN 369654-1,28%
Diyarbakır
31°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

BEYOĞLU ÇİMLERDE BAĞDAŞ KURDU, DİNLEDİ

Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Bağcılar Mahallesinde ziyaret ettiği bir sitenin bahçesinde kadınlarla alışılmışın dışında görüntülere sahne olan mini bir toplantı gerçekleştirerek belediyenin hizmetleriyle ilgili değerlendirmelerini dinleyip iletilen sorunlarla ilgili talepleri not aldı.

ABONE OL
26 Eylül 2021 10:14
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bağcılar Mahallesi önceden planlamadan bir siteyi ziyaret eden AK Partili Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, burada dinlenen kadın ve çocuklarla bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını getirdiğini söyleyen Beyoğlu, çimlerin üzerinde bağdaş kurarak vatandaşlarla mini bir hizmet anketi yaptı. Belediye tarafından yapılan yerine getirilen hizmetlerden memnun olup olmadıklarını soran Beyoğlu, kadınların çeşitli sorunlara ilişkin taleplerini not alarak belediyenin ilgili birimlerine telefonla anlık talimatlar verdi. Beyoğlu, kendisine ilgi gösteren çocuklarla öz çekim yaptı. Çocuklara oyuncak hediye eden Beyoğlu, yaşlı ve hasta vatandaşların da dualarını alarak siteden ayrıldı. Göstermiş oldukları teveccühten dolayı vatandaşlara teşekkür eden Beyoğlu, “Kadirşinas halkımızın yüreğine dokunduğunuz zaman işte sizi böyle bağrına basıyor” dedi.

DİYARBAKIR’IN BAĞLAR İLÇE BELEDİYESİ BAŞKANI HÜSEYİN BEYOĞLU, BAĞCILAR MAHALLESİ’NDE ZİYARET ETTİĞİ BİR SİTENİN BAHÇESİNDE KADIN VATANDAŞLARLA ALIŞILMIŞIN DIŞINDA GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLAN MİNİ BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİREREK BELEDİYENİN HİZMETLERİYLE İLGİLİ DEĞERLENDİRMELERİNİ DİNLEYEREK, İLETİLEN SORUNLARLA İLGİLİ TALEPLERİ NOT ALDI.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP