DOLAR 18,6477 0.05%
EURO 19,6972 0.49%
ALTIN 1.072,500,17
BIST %
BITCOIN 3191621,82%
Diyarbakır
11°

PARÇALI BULUTLU

06:35

İMSAK'A KALAN SÜRE

KAYMAKAM BEŞİKCİ BAYRAM ZİYARETİNDE

DİYARBAKIR - Diyarbakır’ın Yenişehir İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, belediye tarafından açılan ve ilçeye kazandırılan Engelsiz Yaşam Merkezi ve İkinci Bahar Millet Kıraathanesi'ne bayram ziyaretinde bulundu. Beşikçi ayrıca , Kurban Bayram dolayısıyla ilçede ikamet eden şehit ailelerini de ziyaret etmeyi ihmal etmedi.

ABONE OL
23 Temmuz 2021 15:23
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kurban Bayramı münasebetiyle Yenişehir İlçe Belediyesi’ne bağlı olan Engelsiz Yaşam Merkezi ve İkinci Bahar Millet Kıraathanesi’ni ziyaret eden Yenişehir İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, engelli bireyler ve yaşlılarla bir araya geldi. Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Kaymakam Beşikci, eski bayramları yad ettiklerini belirterek, “Engelli bireylerimiz sosyal çevrelerinin baskısı, aile desteğinin yetersizliği ve yaşadıkları ekonomik sıkıntılar nedeniyle maalesef toplumdan iyice uzaklaşıyorlar. Onların farklılıklarının dezavantajlı olarak görülmesi kabul edilir bir durum değildir. Engelli bireylere yönelik uygulamaların engellilik algısını olumlu yönde farklılaştırdığını ve özellikle belediyemizin yapmış olduğu çalışmalarda engellilerle aramızdaki engelleri kaldırınca topluma daha hızlı adapte olabileceklerini gördük. Engellilerimize psiko-sosyal desteğe, mesleki beceri geliştirmeye ve toplumsal hayata katılmalarını sağlamaya devam edeceğiz. Bayram dolayısıyla da ziyaret ettiğimiz Engelsiz Yaşam Merkezi’mizdeki engelli vatandaşlarımızın bayramlarını en içten dileklerimle tekrar kutlarım” diye konuştu.

  İkinci Bahar Millet Kıraathanesi’ndeki yaşlıları bayramlaşmak için ziyaret eden Kaymakam Beşikci, bayram kendileri için büyükleri ziyaret etmek, onlarla eski bayramları yad etmekle daha değerli hale geldiğini, bu bayram da onları ziyaret edip, bayramlarını kutladıklarını kaydetti.

DİYARBAKIR’IN YENİŞEHİR İLÇE KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ MURAT BEŞİKCİ, BELEDİYE TARAFINDAN AÇILAN VE İLÇEYE KAZANDIRILAN ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ VE İKİNCİ BAHAR MİLLET KIRAATHANESİ’NE BAYRAM ZİYARETİNDE BULUNDU

KAYMAKAM BEŞİKCİ ŞEHİT AİLELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ 

Diyarbakır’ın Yenişehir İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, Kurban Bayram dolayısıyla ilçede ikamet eden şehit ailelerini ziyaret etti.

https://www.medyaninmerkezi.com/images/baglar-belediyesi-haber.jpeg

Kaymakam Beşikci, Kurban Bayramında da şehit ailelerini yalnız bırakmadı. Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Kaymakam Beşikci, vatan için gözünü kırpmadan canını feda eden şehitlerin değerli ailelerinin normal günlerde olduğu gibi bayramlarda da ziyaret ettiklerini söyledi. Kaymakam Beşikci, ”Onları sık sık ziyaret ederek ekonomik, sosyal ve psikolojik olarak destek vermeye, ihtiyaçlarını karşılamaya ve her daim devlet olarak onların yanlarında olduğumuzu hissettirmeye çalışıyoruz. Vatan uğrunda şehit olmuş şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum, onların bizlere bıraktıkları emanetlere sahip çıkmaya devam edeceğiz. Şehit ailelerimize de bayram dolayısıyla bizi ailelerinden biri olarak kabul ettikleri için de çok teşekkür ediyorum” dedi. 

  Bayram ziyareti için evlerine misafir olan Kaymakam Beşikci’ye ziyaretlerinden dolayı mutluluklarını ifade eden şehit aileleri ise, “Bizim hiç yalnız olmadığımızı hissettiren devletimize ve her sorunumuzda yanımızda olan Kaymakam Beşikci’ye çok teşekkür ediyoruz. Allah ondan razı olsun” diye konuştu. 

DİYARBAKIR’IN YENİŞEHİR İLÇE KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ MURAT BEŞİKCİ, KURBAN BAYRAM DOLAYISIYLA İLÇEDE İKAMET EDEN ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
https://www.medyaninmerkezi.com/images/baglar-belediyesi-haber.jpeg